Firma MELBEST jest firmą rodzinną, powstała w oparciu o 35-letnie doświadczenie Zenona Rybickiego. Jesteśmy producentem mebli, dzięki temu na każdym etapie produkcji mamy pełną kontrolę nad jakością produkowanych przez nas mebli. Nie ma dla nas podziału na standardowe i niestandardowe rozwiązania. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie... nasza wyobraźnia. 

Od lat za główny cel stawiamy sobie produkcję możliwie najwyższej jakości mebli przy zachowaniu przystępnej ceny. Dajemy klientowi pełną swobodę w doborze materiałów czy okuć. Do produkcji naszych mebli używamy tylko i wyłącznie okuć najlepszych marek - BLUM i PEKA. Również dostawcy płyt, blatów czy frontów zostali wyselekcjonowani przez nas na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń.

Obsługujemy klientów indywidualnych produkując meble kuchenne, szafy czy garderoby. Od wielu lat każde zamówienie na meble kuchenne wiąże się również z zakupem u nas sprzętu AGD. Dzięki temu, klient ma kompleksową usługę wraz z instalacją i podłączeniem sprzętu przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Pomagamy w doborze urządzeń, chętnie dzielimy się wieloletnią wiedzą, co pozwala nam idealnie dopasować AGD do potrzeb każdego klienta.

Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w również w produkcji mebli do stacji paliw, aptek, piekarni, sklepów, restauracji, biur czy hoteli. Zaufały nam znane marki takie jak BP, Ziaja, PKS, Bobryk, Apteka Dla Ciebie, Dynpap, Petrotrans, Longa Vita, Kardan, Piekarnia Maxx, Piekarnia Graczyk czy Cukiernia NOVA.

Produkujemy meble na podstawie projektów przygotowanych indywidualnie dla każdego klienta, jak również wykonujemy meble na podstawie gotowych projektów dostarczonych przez klienta.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, nasza firma na dobre zakorzeniła się tak na lokalnym jak i krajowym rynku producentów mebli.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów niedawno otworzyliśmy również sklep internetowy pod adresem www.tiboni.pl. Znajdą tam Państwo sporą ilość produktów, które są uzupełnieniem naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.